
Тиждень молодого педагога - 2020
Багато в чому успіх і результативність педагогічної діяльності залежить від готовності педагога до самоосвіти та самовдосконалення, бажання засвоювати як педагогічний досвід, так й інновації. Молодий спеціаліст стає хорошим керівником творчого об'єднання завдяки наполегливості, постійному творчому пошуку, безперервному удосконаленню своїх знань і майстерності. Допомогти педагогу-початківцю в професійному становленні, вдосконаленні фахової освіти, у підвищенні рівня педагогічної компетенції у Костопільському будинку школярів та юнацтва покликана творча лабораторія «Сходинки до майстерності».
З приходом весни завершився традиційний тиждень молодого педагога, який був наповнений комплексом освітніх заходів щодо удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, збагачення їхнього педагогічного досвіду та спрямованих на розвиток творчості гуртківців, поглиблення й поширення їх знань.
Зорієнтувати молодого педагога в освітньому процесі, надати практичну допомогу в оволодінні формами і методами сприяли тестування та анкетування молодих педагогів, організоване та проведене методистом Лапюк О.В., із вивчених тем у творчій лабораторії; психологічний тренінг «Адаптація молодого педагога до роботи у закладі позашкільної освіти», проведений практичним психологом Підвисоцькою І.Л. Із новими формами роботи з гуртківцями ознайомила молодий спеціаліст Полєтаєва Т.А., яка провела інтегроване заняття на базі ГО «Сонячний промінь» де презентували цікаву концертну програму, для особливих діток у формі Дня іменинника, також педагог представила відкрите заняття вокального ансамблю «Гармонія». Шпак М.М. провела гурткове заняття у старшій віковій групі ансамблю сучасного танцю «Феєрія», під час якого гуртківці представили гостям міні-концерт зі свого репертуару. Майстер-клас для педагогів закладу, який був проведений методистом Гурчиком О.В. допоміг присутнім зануритись у світ інформаційно-комунікативних технологій та вдосконалити свої знання зі створення слайд-презентацій. Керівник гуртка «Майстерня виготовлення виробів з бісеру» - Підвисоцька І.Л. підійшла до роботи досить творчо і провела відкрите заняття у формі змагання, де всі присутні могли засвоїти різноманітні техніки бісероплетіння у формі гри.
Тиждень завершився засіданням круглого столу «Психолого-педагогічний семінар», де за участю досвідчених педагогів й адміністрації було розглянуто актуальні питання адаптації молодих педагогів у трудовому колективі та їх професійного росту. Усі заплановані заходи продемонстрували результативність роботи молодих педагогів та довели ефективність діяльності методичного центру у закладі.






